Hossovho spoluhráča obvinili zo znásilnenia

Na archívnej snímke zo 17. júla 2015 hokejový útočník Patrick Kane z tímu NHL Chicago Blackhawks.
Zdroj: TASR/AP

Už v roku 2009 mal problémy s políciou, keď sa dostal v Buffale do konfliktu s taxikárom.

Hokejový útočník Patrick Kane z tímu NHL Chicago Blackhawks čelí obvineniu zo znásilnenia. Informovala o tom agentúra Reuters s odvolaním sa na periodikum The Buffalo News.

Žena z Hamburgu, predmestia Buffala, obvinila štvornásobného účastníka Zápasu hviezd zámorskej profiligy zo sexuálneho napadnutia. Malo k nemu prísť minulý víkend a údajná obeť potom navštívila nemocnicu, kde sa podrobila vyšetreniam.

Dvadsaťšesťročný Kane, ktorého zatiaľ formálne neobvinili zo žiadneho trestného činu, by mal tento víkend do Buffala priniesť Stanleyho pohár na oslavu tretieho triumfu Chicaga v NHL za uplynulých šesť rokov.

"Situáciu sledujeme a sme v procese zbierania informácií. Nebolo by vhodné celú vec teraz bližšie komentovať," uviedli v stanovisku predstavitelia Chicaga Blackhawks. Polícia už údajne v rámci vyšetrovania prehľadala Kaneov rozľahlý dom na predmestí Buffala, viac informácií ale zatiaľ neposkytla.

Už v roku 2009 mal Kane problémy s políciou, keď sa dostal v Buffale do konfliktu s taxikárom a čelil obvineniu z jeho napadnutia.

BUFFALO/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Hokej

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.