Sabo sa lúčil so Spartakom: "Ďakujem za krásne roky"

Erik Sabo na archívnej snímke.
Zdroj: TASR

O jeho transfere klub informoval už v sobotu, hráč však po dohode ešte pomohol tímu v Senici.

Stredopoliar Erik Sabo absolvoval v nedeľňajšom zápase 4. kola futbalovej Fortuna ligy rozlúčku so Spartakom Trnava, ktorý remizoval na pôde FK Senica 0:0. Člen širšieho kádra reprezentácie odletel už na druhý deň do Solúna, kde bude v miestnom klube PAOK novým spoluhráčom krajana Róberta Maka.

Dres, v ktorom odohral duel v Senici, venoval všetkým fanúšikom Spartaka. Prevzal ho sekretár oficiálneho fanklubu Štefan Horváth. "Mám predstavu, že mu nájdeme zodpovedajúce miesto v sieni slávy, ktorá by mala byť na novom štadióne," uviedol pre www.spartak.sk Horváth.

"Chcem poďakovať všetkým priaznivcom Spartaka za krásne roky strávené v klube. Želám Trnave len to najlepšie a ľuďom, aby sa na novom štadióne čo najskôr dočkali ligového titulu," vravel po stretnutí Sabo.

O jeho transfere klub informoval už v sobotu, hráč však po dohode ešte pomohol tímu v Senici. "Máme zmiešané pocity, nakoľko išlo o môj posledný duel v drese Spartaka. Chcel som, aby sme toto stretnutie vyhrali, ale v súčasnej situácii je pre tím asi aj jeden bod zo súperovho ihriska dobrý," uviedol Sabo pre oficiálnu stránku Spartaka.

Hralo sa v obrovskej horúčave. "Už v Grécku na pôde PAOK-u sme hrali vo veľkom dusne, ale v Senici to bolo ešte horšie. Kapitán súpera Petr Pavlík dokonca skolaboval počas zápasu, to hovorí za všetko," dodal Sabo.

TRNAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.