Šport

Hamšík zopakoval: Chcem ostať v Neapole

Marek Hamšík
Zdroj: SITA

Zmluvu má ešte na štyri roky.

Hoci sa nedávno opäť objavili špekulácie o možnom odchode slovenského futbalového reprezentanta Mareka Hamšíka z SSC Neapol, ofenzívny stredopoliar zopakoval, že nechce zmeniť pôsobisko. O služby 26-ročného Banskobystričana údajne prejavil záujem Manchester United, Hamšík však nemieni opustiť Apeninský polostrov.

"Taliansko je môj druhý domov. Našiel som tu skvelých fanúšikov, ktorí ma veľmi podporujú. Kým tu budem spokojný, v klube budú so mnou počítať a ja budem pravidelne hrávať, rozhodne nechcem odísť. Zostávam v Neapole," povedal Marek Hamšík v relácii "In casa Napoli" na televíznej stanici PIUENNE.

Neapol je v tabuľke najvyššej talianskej súťaže na treťom mieste s 12-bodovým mankom na vedúci Juventus Turín a za druhým AS Rím zaostáva o štyri body. "Partenopei" sa predstavia v šestnásťfinále Európskej ligy 2013/2014, v dvojzápase (20. a 27. februára) nastúpia proti Swansea City. Marek Hamšík prišiel do Neapola v roku 2007 z Brescie, predtým krátko pôsobil v Slovane Bratislava. Vlani v auguste predĺžil zmluvu s SSC do leta 2018.

NEAPOL/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.