Chuligáni na dedinskom futbale sa mlátili hlava-nehlava. Odniesla si to aj žena

bitka.jpg

Vyčíňanie je zachytené na videu. Pozrite sa, ako to vyzeralo na ihrisku vo Veľkých Karloviciach.

Futbal nie je bezpečný šport pre fanúšikov. A to dokonca ani v malých mestách. Svedčí o tom zápas v susednej českej republike. Futbalový klub v obci Veľké Karlovice hostil v rámci poháru prvoligový Zlín. Na ihrisku sa 15 minút pred koncom strhla poriadna mela medzi fanúšikmi. Agresívni muži nešetrili ani ženy, pozrite si šokujúce video.

Asi štvrťhodinu pred koncom riadneho hracieho času sa domácim podarilo znížiť na 1:4. Nato na ihrisko vtrhla banda asi dvadsiatich maskovaných agresívnych fanúšikov, ktorí zaútočili na priaznivcov Zlína. Po niekoľkých šarvátkach a ukradnutí zlínskej vlajky utiekli výtržníci zo štadióna.

Na dramatických záberoch je vidieť, ako jeden fanúšik donekonečna udieral muža na zemi. Ďalší bitkár zas neváhal a knockoutoval ženu pri zábradlí.


„Pri incidente bol jeden fanúšik zranený, ošetrila ho posádka záchranky," uviedol podľa portálu TN.cz hovorca vsetínskej polície Vladislav Malcharczik. Na mieste zasahovali okrem záchranárov aj viaceré policajné hliadky. Po páchateľoch a prípadných ďalších incidentoch pátrali dokonca aj vrtuľníkom.

Stretnutie sa napokon dohralo. Zlín ešte stihol skórovať dvakrát a zvíťazil tak 6:1.

VEĽKÉ KARLOVICE/tvnoviny.sk, ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.