Zatekanie a praskanie: Najmodernejší slovenský štadión pod paľbou

12065520_1229837607042392_3187886426583418581_n.jpg

City Arenu v Trnave otvorili len pred pár týždňami a už sa objavili prvé problémy. Fanúšikovia sú nešťastní.

Pred mesiacom otvoril brány pre futbalových fanúšikov najmodernejší štadión na Slovensku. Po kompletnej rekonštrukcii za 30 miliónov eur nezostal na Štadióne Antona Malatinského v Trnave kameň na kameni. Priaznivci „bílých andelov" naňho netrpezlivo čakali dva roky, no po pár domácich zápasoch prišli s prvými sťažnosťami.

Vo fanúšikovskej skupine City Arena Trnava - Fansite na Facebooku sa objavili fotky nespokojných návštevníkov, ktoré ukazujú, že štadión nie je v tak dokonalom stave, ako by si želali.

„Nedostatky, nedorobky, zatekanie, praskanie, atď. na „najlepšom" štadióne na Slovensku," znie popis fotoalbumu na tejto stránke. Okrem kompletne zapršanej dolnej časti Južnej tribúny je na obrázkoch napríklad aj popraskané a vytopené schodisko pod Severnou tribúnou a ďalšie "nedorobky".

„Cena permanentky 100 eur a stále môžete zmoknúť = CITY ARENA. 6 rada (Sektor 21) (Biznis sektor)," napísala nespokojná fanúšička.

Postrehy od fanúšikov. Nedostatky, nedorobky, zatekanie, praskanie atď. na "najlepšom" štadióne na Slovensku.

Posted by City Arena Trnava - Fansite on Sunday, September 27, 2015

Podľa portálu ŠPORT.sk investor pripustil, že po čase sa objavili nejaké stavebné chyby, no zároveň odmieta nekvalitné prevedenie. „Prvýkrát nás zastihol takýto dážď s vetrom. Ani silný lejak pred otvorením neodhalil spomínané nedostatky zatekania strechy. Stalo sa tak až vďaka vetru v piatok," povedal pre ŠPORT.sk šéf spoločnosti City Arena Pavol Adamec. Zároveň dodal, že na odstránení chýb už pracujú, no zdôraznil, že pri štadiónoch tohto typu sa pri silnom vetre a daždi nedá 100-percentne zaručiť komfort pre divákov v spodných radoch.

BRATISLAVA/ tvnoviny.sk, ml

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti