Šturma už pyká za "mafiu", ale za ostrými slovami si stojí

Tréner MFK Zemplín Michalovce František Šturma.
Zdroj: TV Markíza,

Tím síce môže trénovať, ale v sobotu bude môcť zverencov sledovať iba z tribúny. Zápas Trenčína s Michalovcami odvysielame na stanici Dajto.

„Hrali sme proti 14-tim a zápas ovplyvnila mafia". Tak za tieto slová po prehre 1:2 so Slovanom sa vo štvrtok (1. 10) spovedal pred disciplinárnou komisiou SFZ tréner Michaloviec František Šturma.

Český kouč kritizoval po spomínanom duely pod vplyvom emócií výkon rozhodcov na čele s hlavným arbitrom Máriom Vlkom. Za tieto slová vyslúžil trojzápasový dištanc. Znamená to, že nemôže sa zdržiavať na ihrisku a ani v priestoroch šatne a musí zaplatiť 500 eur.

Ostré slová ktoré sú na takomto fóre neospravedlniteľné trénera mrzia, ale za tým že rozhodcovia nezvládli zápas si stále vehementne stojí.

Podľa rozhodnutia Šturma tak nebude na svojich zverencov dohliadať počas ďalšieho kola Fortuna liga už tento víkend. No vy si môžete zápas, na rozdiel od neho, užiť na stanici Dajto.

Majstrovský AS Trenčín bude hostiť nováčika ligy - MFK Zemplín Michalovce. Priamy prenos sa začína v sobotu (3.10.) o 18.05 hod.

Komentovať ho bude Miroslav Špaček s dlhoročným hráčom Banskej Bystrice Martin Poljovka.


BRATISLAVA/Tomáš Kurilla

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti