Trnavskí futbalisti dostali za vypadnutie a slabý výkon mastnú pokutu

Vpravo hráč Košíc Milan Dimun v boji o loptu s Milošom Nikoličom (Spartak Trnava) v zápase 4. kola Slovenského pohára.
Zdroj: TASR

Hráči sa zároveň ospravedlnili fanúšikom.

Vedenie fortunaligového klubu Spartak Trnava potrestalo hráčsku kabínu pokutou vo výške 6-tisíc eur za vypadnutie zo Slovnaft Cupu - Slovenského pohára. "Bílí andeli" podali na trávniku druholigového FC VSS Košice podpriemerný výkon, prehrali 0:3 a so súťažou sa rozlúčili už vo 4. kole.

Ospravedlňujeme sa našim fanúšikom za zlý výkon

Tím trénera Ivana Hucka absolvoval po návrate z východu v stredu len regeneračný tréning. Okrem toho sa kapitán Marek Janečka spoločne so svojím zástupcom Martinom Mikovičom stretli s generálnym manažérom Viktorom Blažekom, aby si vyjasnili herné aj výsledkové zlyhanie.

"Mrzí nás, čo sa stalo. Sme si vedomí, že sme nesplnili klubový cieľ. Ospravedlňujeme sa našim fanúšikom za zlý výkon, výsledok i predvedenú hru. Naše zaváhanie sa budeme snažiť odčiniť už v sobotnom ligovom dueli s Dunajskou Stredou," povedal pre klubový web Janečka.

Po prehre 0:3 na pôde druholigistu lomcovali emócie aj s generálnym manažérom Blažekom. "Som zo zápasu strašne sklamaný, dúfam, že také niečo sa už nezopakuje. S hráčmi sme si povedali svoje, no obsah slov zostane v kabíne," uviedol.

TRNAVA/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.