Ronaldo a Casillas ako speváci? Presvedčte sa!

Ronaldo v klipe Julia Iglesiasa.
Zdroj: facebook.com/Julio Iglesias

Spoločne s ďalšími slávnymi Španielmi "naspievali" pieseň" z nového albumu známeho speváka Julia Iglesiasa.

Milujú ho milióny žien na celom svete, pretože spieva o láske. A možno sa jeho spev páči aj romantickým mužom. Reč je o jednom z najslávnejších spevákov Juliovi Iglesiasovi, o ktorom málokto vie, že bol brankár slávneho španielskeho klubu Real Madrid.

Žiaľ, tragická nehoda ho pripravila o budúcnosť futbalistu. Niekoľko mesiacov nemohol chodiť. Začal hrať na gitare a rozhodol sa, že bude spievať. A za celý život ukázal, že to vie aj s hlasom.

Možno aj pre spomienku na „zašlé futbalové časy" sa najlepší športovci rozhodli zahrať si v hudobnom klipe k najnovšej pesničke Fallaste corazón z albumu México.

Na videu nájdete čerstvého držiteľa Zlatej kopačky a kandidáta na najlepšieho futbalistu na svete Ronalda, bývalých hráčov Realu brankára Ikera Casillasa, či útočníka Raula Gonzáleza, trénera národného španielskeho tímu Vicente del Bosquea, tenistu Rafael Nadal, Luisa Figa,  ale i mnohých iných slávnych ľudí.


Fallaste corazón - Todos con Julio Iglesias

Gracias a todos mis amigos por acompañarme con este vídeo en la presentación de mi nuevo disco “México”. #TodosConJulioIglesias

Posted by Julio Iglesias on 20. október 2015
A dôkazom toho, že jablko nepadá ďaleko od stromu je aj jeho nemenej úspešný syn - Ernique
BRATISLAVA/zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.