Legenda United posiela odkaz Ronaldovi: Odísť sa dá aj dospelejšie

Legenda United posiela odkaz Ronaldovi: Odísť sa dá aj dospelejšie
Cristiano Ronaldo Zdroj: Profimedia.sk

Rozhovor Cristiana Ronalda pre The Sun v týchto dňoch hýbe futbalovým svetom. Hviezdny útočník nenechal nitku suchú na celej štruktúre klubu Manchester United, či jeho legendách ako Garry Neville alebo Wayne Rooney. Práve prvý menovaný mu dnes konečne odpovedal.

Ronaldo v spomínanom rozhovore na otázku Piersa Morgana či sú s Nevillom stále priatelia odpovedal jasným nie a ďalej obvinil Nevilla z využívania mena portugalského fenoména na zisk popularity v médiách a u fanúšikov. Neville je futbalovým expertom v Sky Sports, kde sa aj v štvrtok vyjadril k Ronaldovmu rozhovoru.

„Nikdy by neposkytol takéto interview, ak by si ešte plánoval zahrať za United. Vedel, že to bude znamenať koniec jeho kariéry na Old Trafford a zaplní to titulky v médiách, presne ako to má rád. Manchester teraz musí ukončiť jeho zmluvu, inak vytvorí precedens do budúcna a budú ich môcť kritizovať ich vlastní hráči kedy sa im zachce. Odchod sa nemusel odohrať takto, ak by boli obe strany dostatočne dospelé...“, uviedol Neville vo vysielaní.

Prečítajte si tiež:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti