Má výbornú formu a Ancelotti ho pozná. V Španielsku spájajú Lobotku s Realom Madrid

Má výbornú formu a Ancelotti ho pozná. V Španielsku spájajú Lobotku s Realom Madrid
Stanislav Lobotka. Zdroj: Profimedia.sk

Real Madrid má údajne zálusk na slovenského futbalového reprezentanta Stanislava Lobotku. Ako uvádza portál football-espana.net, aj po dekáde od príchodu do mužstva v strede dominuje duo Modrič - Kroos, no vedenie španielskeho klubu hľadá mladších hráčov, ktorí by medzi nich mohli preniknúť či ich neskôr nahradiť.

Jedným zo spomínaných kandidátov je aj slovenský stredopoliar. Lobotka patrí k pilierom Neapola a neodmysliteľnou súčasťou základnej zostavy šéfa lavičky Luciana Spallettiho. Denník Mundo Deportivo naznačil, že Carlo Ancelotti by Lobotku rád priviedol na Santiago Bernabeu.

Prečítajte si tiež:

​Dvadsaťsedemročný Slovák sa stretol s Ancelottim v Neapole, keď tam taliansky tréner pôsobil v sezóne 2018/2019. Lobotka prišiel do Partenopei v roku 2017 z Celty Vigo za 21 miliónov eur.

Zatiaľ nie je jasné, koľko by Neapol požadoval za jeho podpis, podľa španielskeho portálu by suma mala presiahnuť 30 miliónov eur. TASR však z portálu 90min.com získala správu, že Neapol sa pokúša zabezpečiť Lobotkovi novú dlhodobú zmluvu po jej aktuálnom dátume vypršania v roku 2025.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti