O Trenčana Matúša Bera sa zaujíma slávny veľkoklub

Matúš Bero
Matúš Bero Zdroj: TASR

Na slovenskom futbalistovi si najviac cenia jeho flexibilitu, keďže dokáže zahrať na viacerých postoch.

Majstrovský Trenčín bude mať veľa práce udržať si momentálne najlepšieho strelca Fortuna ligy Matúša Bera v zimnom prestupovom období. Najbližšie sa o jeho služby zaujíma škótsky veľkoklub Celtic Glasgow. Píše portál The Sun.

Bero nedávno podpísal trojročný kontrakt, ale podľa portálu by mu klub nemal robiť problém pri jeho ďalšom napredovaní. "Nikdy neviete, čo vás vo futbale a v živote čaká. Môj čas môže prísť o dva mesiace, o pol roka a nemusí prísť vôbec. Snívam o anglickej Premier League. Hrá sa tam štýlom, ktorý milujem. Futbalisti sa nezastavia počas celých deväťdesiatich minút a je tam veľa emócií," povedal mladý hráč Trenčína.


Na slovenskom futbalistovi si najviac cenia jeho flexibilitu, keďže dokáže zahrať na viacerých postoch. Jeho kvality neukázal len v najvyššej súťaži, ale aj v reprezentácii do 21 rokov, v ktorej sa stal oporou mužstva.

Okrem Škótov sa o Matúša Bera zaujímajú aj kluby z Anglicka, Talianska a Belgicka.

O jeho kvalitách sa môžete presvedčiť už túto sobotu (21.11), kedy sa Trenčania predstavia v Ružomberku. Zápas si môžete pozrieť aj na stanici Dajto. Priamy prenos sa začína o 15.50 hod.

TRENČÍN/mm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.