Ani Messi, ani Ronaldo. El Clasico sa zrejme bude lámať na týchto dvoch hráčoch

El Clasico (2014)
El Clasico (2014) Zdroj: TASR

Zápas si môžete pozrieť aj na obrazovkách televízie Dajto.

Prvé El Clasico sa blíži a zrejme tento súboj sa bude lámať na súbojoch dvoch hráčov. V hlavnej úlohe však nebude ani Cristiano Ronaldo, ani Lionel Messi. Nad Argentínčanovým štartom dokonca visí veľký otáznik, keďže sa zotavuje zo zranenia. Teraz sa má všetko zlomové odohrať medzi Sergiom Ramosom a Neymarom.

Brazílsky útočný dvojzáprah Suaréz - Neymar naháňa strach. Druhý menovaný je najlepším strelcom celej súťaže. Barcelona dokonca strelila najviac gólov zo všetkých tímov. Proti nemu sa však postaví Sergio Ramos, ktorý patrí medzi najskúsenejších hráčov Realu Madrid. Aj štatistiky hovoria jasnou rečou, kedy spolu s Varonom sú najlepší z tímu. Ukazuje sa to aj na počte inkasovaných gólov. Real ich dostal len 7, čo je najmenej po Atleticu Madrid.

Súboj kto z koho si môžete pozrieť na stanici Dajto. Priamy prenos sa začína v sobotu (21.11.) o 18.00 hod. Stream nájdete aj na našej stránke tvnoviny.sk.


Ďalší súboj z La Ligy si môžete pozrieť hneď na druhý deň. V nedeľu (22.11.) na seba narazí Real Betis Sevilla - Atletico Madrid. Priamy prenos sa začína o 20.25 hod.BRATISLAVA/mm

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Dôležité udalosti