Posledný diel trilógie. Tyson Fury sa vrátil z dôchodku a naposledy vyzve Dereka Chisoru

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Do tretice všetko dobre. Niečo také si nepochybne v týchto dňoch hovorí Derek Chisora, ktorý po tretíkrát v kariére vyzve Tysona Furyho. Už v sobotu sa dvaja britskí boxeri stretnú na Tottenham Hotspur Stadium.

Tyson Fury po drvivom víťazstve nad Dillianom Whytom na jar tohto roku ukončil kariéru, iba aby sa v lete vrátil z dôchodku a ešte naposledy sa postavil do ringu. Motiváciou mu bolo si ešte jedenkrát zmerať sily s krajanom Derekom Chisorom, čím by dokončil už druhú trilógiu svojej kariéry.

„Rozhodol som sa vrátiť sa, aby som sa stal prvým šampiónom ťažkej váhy ktorý v kariére skompletuje dve trilógie. Po Deontayovi Wilderovi je po tretíkrát na rade aj Derek Chisora. Koniec-koncov, vždy som tvrdil, že môj posledný zápas kariéry bude s Derekom," uviedol v lete pre The Sporting News neporazený šampión ťažkej váhy.

Chisora výzvu prijal a starí rivali si to rozdajú o Furyho WBC titul v poslednom diely ich spoločnej trilógie, ktorý uvidíme už v sobotu večer. Zápas si budete môcť pozrieť v priamom prenose o 19:00 na Voyo a o 20:45 na Dajto. Súčasťou programu večera je aj zápas medzi slovenskými rodákmi Karolom Itaumom a Vladimírom Belujským.

Prečítajte si tiež:

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Box

Dôležité udalosti