Súčasťou večera kedy sa Tyson Fury vráti do ringu, bude aj slovenský súboj

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Karol Itauma a Vladimír Belujský dvaja Slováci, ktorí si to na jednom najočakávanejších boxerských podujatí roka rozdajú medzi sebou v poloťažkej váhe. Obaja pästiari žijú na Britských ostrovoch. Na jednej strane vychádzajúca hviezda Itauma v Anglicku. Ten je nezdolaný a má na konte osem výhier. Na druhej strane skúsenejší Belujský s bilanciou 12-5-1, ktorý v Írsku sparoval v minulosti aj s Conorom McGregorom.

Prečítajte si tiež:

Všetky oči budú v sobotu na Derekovi Chisorovi, ktorého súperom bude Tyson Fury. V poradí tretí duel Britov má jasného favorita. Podobne ako v dvoch predošlých súbojoch aj teraz sa očakáva triumf Gypsy Kinga.

Fury chcel pôvodne zjednotiť opasky v súboji s krajanom Joshuom, ale ten o ne prišiel a na spoločný zápas nekývol. Nezdolaný šampión WBC však obhajobu berie vážne gyme a aj v spálni.

Starí rivali si to rozdajú o Furyho WBC titul v poslednom diely ich spoločnej trilógie, ktorý uvidíme už v sobotu večer. Zápas si budete môcť pozrieť v priamom prenose o 19:00 na Voyo a o 20:45 na Dajto.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Box

Dôležité udalosti