Futbalisti nám ukázali tetovania. Aj tie najtajnejšie

Tetovanie.
Zdroj: Reflex

Reportérka Reflexu vyspovedala hráčov majstrovského Trenčína, ale aj bývalých Trenčanov, dnes hrávajú za Trnavu.

Desiatky špičkových futbalistov po celom svete ukazujú na obdiv svoje telá - konkrétne tetovania, ktoré ich pokrývajú. Ako sú na tom naše futbalové hviezdy a čo zdobí ich svaly? Tipnite si, kde a či sme pod ich oblečením našli viac gýčov alebo umenia.

Najznámejšou chodiacou galériou je hádam David Beckham, ktorý rozpútal tento trend, tým, že si dal na telo vytetovať mená svojich deti a ženy. Podobne je na tom aj Djibril Cissé, ktorému na tele už veľa miesta na nové tetovania ani nezostalo.

Reportérka Reflexu Mirka Ondrejčíková vyspovedala nielen hráčov majstrovského AS Trenčín, ale aj asistenta trénera Ivana Vrabeca. Ten tvrdí, že má najviac tetovaní zo všetkých Slovákov v klube.

Zdroj: Reflex

Trend tetovaní majú aj v neďalekom Spartaku Trnava. Mimochodom najviac potetovaní Trnavčania prišli práve z Trenčína. Zdá sa, že v počte tetovaní na intímnych miestach vyhrali práve oni.

No ako to pôjde chlapcom na trávniku uvidíte už v sobotňajšom priamom prenose na stanice Dajto. Duel medzi Trnavou a majstrovským Trenčínom sa začína v o 18.05 h a komentovať ho bude Miroslav Špaček s rekordérom v počte štartov v histórii slovenskej futbalovej ligy Martinom Poljovkom.


BRATISLAVA/Mirka Ondrejčíková

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti