Požiadavka na zakliatie Kyliana Mbappého nikdy neprišla. Dotknutý šaman to označil za výmysel

Požiadavka na zakliatie Kyliana Mbappého nikdy neprišla. Dotknutý šaman to označil za výmysel
Kylian Mbappé. Zdroj: TASR

Pred časom sa v médiách objavili informácie o tom, že francúzsky futbalový reprezentant Paul Pogba navštívil šamana, ktorého mal požiadať o to, aby zaklial Kyliana Mbappého.

Muž, ktorý bol obvinený z toho, že pomohol Pogbovi uvaliť kliatbu na jeho reprezentačného spoluhráča uviedol, že sa to nikdy nestalo. Doplnil, že so stredopoliarom hovoril o Mbappém len raz.

„Paul ma nikdy nepožiadal, aby som Kyliana začaroval, pri žiadnej príležitosti. O Mbappém sme sa spolu rozprávali len jediný raz, a to počas majstrovstiev sveta v roku 2018. Po zápase proti Argentíne som Paulovi volal a povedal som mu, že je šialené, aký je rýchly. Paul mi odpovedal slovami: je dar od Boha, že je Kylian s nami. Veľmi nám to uľahčuje a pomáha nám.“

Podstata vzťahu je iná

Birame prezradil, že skutočnou podstatou vzťahu s hviezdou Juventusu je ich spoločná viera v moslimské náboženstvo, pričom senegalský „šaman“ dodal: „S Paulom sme sa rozprávali o Koráne, modlitbách, ktoré musíme vykonávať každý deň  a o duchovných témach. Podarilo sa mi oboznámiť ho s faktom, že touto planétou len prechádzame a naše materiálne statky budú po našej smrti bezvýznamné. Jediné, čo po nás ostane budú všetky dobré skutky, ktoré sme vykonali pre ľudí okolo nás a pre ľudí v núdzi.“

Paul Pogba mal šamana vyhľadať z dôvodu, aby mu pomohol v jeho snahe dosiahnuť, aby sa mu vyhýbali zranenia. Tie stredopoliara sprevádzajú už dlhú dobu. Zabránili mu nastúpiť v tejto sezóne v drese Juventusu a nepustili ho ani na prebiehajúce majstrovstvá sveta do Kataru.

Jeho dlhá zápasová absencia neznamená, že by sa Paul Pogba vyhol titulkám novín. Za všetko môže jeho starší brat Mathias, ktorého zadržala polícia v súvislosti so sprisahaním, ktorého cieľom bolo vylákať od brata peniaze, spolu s ďalšími neuveriteľnými tvrdeniami.

Hovoril, že dvadsaťdeväťročný hráč Juventusu oslovil šamana, aby uvalil kliatbu na francúzskeho útočníka Kyliana Mbappého. Dotknutý muž Birame D. to teraz vyvrátil. „Celý tento príbeh je čistý výmysel,“ uviedol v rozhovore na sportbible.com.

Prečítajte si tiež:

Francúzsko sa v sobotu stretne vo štvrťfinále majstrovstiev sveta s Anglickom. Zverenci Garetha Southgata sa budú musieť vysporiadať s rýchlym francúzskym strelcom, ktorý je na turnaji vo skvelej forme.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti