Šport

Najväčšie trapasy zo Soči: A to sa ešte olympiáda ani nezačala

Untitled-1.jpg

Športovci zverejňujú vtipné fotografie na sociálnych sieťach.

Rusi sľubovali moderné hotely so štyrmi hviezdičkami, no skutočnosť je úplne iná. Dôkazový materiál zverejňujú športovci na sociálnej sieti Twitter. Z najväčších trapasov olympiády v Soči 2014 sa zatiaľ iba smejú.

Po diplomatickom napätí, homofóbnych útokoch a teroristických hrozbách sa mnohí pýtajú, či je Rusko vôbec pripravené na zimnú olympiádu. Veľkolepé otvorenie sa začne už zajtra.

Zdroj: Twitter


Športovci postupne prilietajú do Soči a zoznamujú sa s olympijským mestečkom. Veľmi nadšený teda nie sú. Na sociálnych sieťach sa objavujú prvé snímky nespokojných športovcov a novinárov.

Väčšina hotelových izieb nespĺňa ani základný štandard. Z umývadla tečie hnedá tekutina, ktorá sa skôr podobá na pivo ako pramenitú vodu. Niektoré izby ešte nemajú dokončenú podlahu, ale fotografia prezidenta Vladimira Putina nikde nechýba.

Zdroj: Twitter


Po dvojitých toaletách prichádzajú ďalšie prešľapy organizátorov. WC so záchodovou doskou naopak, nedokončené pisoáre a vtipný návod na to, čo zásadne nerobiť na toalete.

Na sociálnej sieti sa tiež objavili snímky z chabých raňajok, kde podávali k prostej zelenine marmeládu. Jeden reportér zverejnil fotografiu routeru na internet, ktorý visí zo steny.

Zdroj: Twiter


Olympiáda v Soči 2014 bude najdrahšou olympiádou v histórií. Rusi do nej investovali okolo 50 miliárd dolárov (36 miliárd eur). Mnohí sa preto pýtajú, prečo na izbách chýbajú žiarovky, vypadávajú kľučky z dverí, na chodníkoch sú nebezpečné diery a v jedle pláva hmyz.

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter

SOČI/Jana Habarová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.