Peter Macho: Welsania si asi mysleli, že v Trnave nemáme hotel

Peter Macho: Welsania si asi mysleli, že v Trnave nemáme hotel
Zdroj: Lukáš Grinaj

Je to kult, značka, jedno mesto, jeden klub. Presne s takými slovami ťa privíta Voyo a jeho originálny seriál o Spartaku Trnava, jednom z najikonickejších slovenských futbalových klubov, ktorý sídli v meste, kde je futbal náboženstvom.

Do prvej epizódy snímky Do neba a do pekla diváka uvedie Michal Gašparík ml., jeden z najmladších trénerov v lige, ktorý čelí mnohým výzvam pri trénovaní rovesníkov či bývalých spoluhráčov. „V klube som vyrastal a jeho súčasťou som už 25 rokov. Po takej dobe to viac nie je práca. Je úplne iné trénovať niekde v cudzom prostredí a trénovať doma, v meste kde ste vyrástli a kde vás ľudia poznajú. Je to hrdosť, veď je to jedna z najväčších značiek na Slovensku“, začal mladý kormidelník.

Následne Michal predstaví svoj “oldschool” spôsob vedenia tréningov a taktiež v rozpakoch prezradí aj pokrik, ktorým sa Bílí Andel  hecujú pred zápasmi. „To neni dobré hovoriť takto na kameru... Ako každú kravinu, treba to vidieť.“ Následne odovzdá slovo prezidentovi klubu Petrovi Machovi, ktorý diváka prevedie nervóznym úvodom sezóny a zákulisím bojov o pohárovú Európu. „Walesania boli unesení z nášho štadióna, pred zápasom si ho natáčali. Bývali v Bratislave, asi nečakali, že v Trnave máme nejaký hotel.“

Seriál špičkovej kvality ponúka dosiaľ na Slovensku nevídaný obsah a je povinnou jazdou nie len pre skalných priaznivcov Spartaku Trnava, ale aj pre všetkých futbalových fanúšikov. Prvú epizódu s titulom Symfónia Andelov už nájdete na Voyo a na nový diel sa môžete tešiť každý ďalší piatok.

Prečítajte si tiež:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.