Slovanista po zápase Kaufland Winter Games udrel ženu v košickom drese. Polícia tvrdí, že ho zadržala

Winter Games: Slovan - Košice
Winter Games: Slovan - Košice Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Slovensko má za sebou výnimočnú hokejovú udalosť, keď sa počas troch dní na Národnom futbalom štadióne v Bratislave odohrali tri kvalitné hokejové zápasy. Zdalo sa, že všetko okrem nedeľného počasia pred zápasom Slovana proti Košiciam bolo ideálne. Nakoniec aj spomínaný zápas sa odohral a Slovan v ňom zvíťazil 3:1.

Ani táto hromadná akcia sa bohužiaľ nezaobišla bez incidentov. Po nedeľnom stretnutí napadol jeden z priaznivcov domáceho klubu ženu v košickom drese, ktorú udrel tak silno, že ostala ležať na zemi.

Situáciu opísal jeden z očitých svedkov incidentu na sociálnej sieti. „Aj by som pribehol pomôcť, ale reálne za nami bolo 30 ožratých a dosť agresívnych Slovanistov,“ napísal muž v statuse.

Polícia incident vyšetruje

Na svojom oficiálnom facebookovom účte to potvrdila aj Polícia Slovenskej republiky. Informovala, že pacháteľ predmetného incidentu bol zadržaný priamo na mieste bezprostredne po jeho spáchaní.

„Objasňovaním príčin tohto incidentu, ako aj vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti sa v súčasnosti zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III,“ uvádza Polícia SR na sociálnej sieti.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Hokej

Dôležité udalosti