Svadba na štadióne či skriňa plná Spartaka Trnava. Je toto najoddanejší fanúšik na Slovensku?

Svadba na štadióne či skriňa plná Spartaka Trnava. Je toto najoddanejší fanúšik na Slovensku?
Úprava trávnika v City Aréne. Zdroj: TV Markíza

Ťažký žreb 3. predkola Európskej ligy, slabší úvod do domácej súťaže a dlhé dažďom zmáčané dni na prelome júla a augusta poriadne preverili futbalový klub Spartak Trnava. Jedného dňa sa však mračná nad štadiónom Antona Malatinského rozpŕchli a za ohlušujúceho skandovania na trávnik prišla sila lásky a nového začiatku.

Matúš Turanský je zarytým celoživotným fanúšikom jedného z najväčších slovenských futbalových klubov, Spartaka Trnava. Navštívi každý zápas, často s celou rodinou, jeho skriňa je plná klubového merchu a asi nie je ťažké uhádnuť, aké dve farby majú jeho obliečky. Od ostatných futbalových srdciarov sa však odlišuje jednou vecou, a síce spôsobom, akým prežil azda svoj najšťastnejší deň života.

Matúš mal vždy jedno blahé želanie a to mať svadbu v červenočiernej svätyni, nesúcej meno Trnavčana 20. storočia in memoriam. Práve počas posledného leta mu jeho družka a spriaznený klub vyšli v ústrety a mladí novomanželia za ohlušujúceho skandovania plnej tribúny vyšli na trávnik ruka v ruke, sen každého oddaného fanúšika.

Príbeh Matúša Turanského a mnoho ďalšieho si môžeš pozrieť na Voyo v druhej epizóde seriálu Do neba a do pekla. Snímka špičkovej kvality ponúka dosiaľ na Slovensku nevídaný obsah, ktorý je povinnou jazdou pre priaznivcov naprieč celým slovenským fanúšikovským spektrom, vrátane najoddanejších stúpencov bratislavskej belasej.

Prečítajte si tiež:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.