Spartak sa musel pred najväčším derby popasovať s nečakaným problémom

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Niekedy je zápas ľahký, inokedy ťažký. Niekedy je úplne obyčajný, inokedy špeciálny. Tým najvýnimočnejším v slovenských zemepisných šírkach je stret dvoch večných rivalov, farieb červenočiernej a belasej. A tradičné derby je ešte náročnejšie, keď pred ním klub nečakane príde o najlepšieho útočníka.

V tretej epizóde originálneho Voyo seriálu Do neba a do pekla, ktorý mapuje sezónu Spartaka Trnava, sa musia Michal Gašparik ml. a jeho zverenci popasovať nie len s návštevou Slovana Bratislava v City Arene, ale aj s nečakaným odchodom najperspektívnejšieho útočníka zostavy Bamideleho Yusoufa doslova v hodine dvanástej.

Ako sa hľadá na poslednú chvíľu adekvátna náhrada za odchádzajúceho člena základnej zostavy? Akú rolu pri výbere nových hráčov hrajú ich sociálne siete? Ako musí tréner Spartaka motivovať, či skôr upokojiť svojich hráčov pred Tradičným derby a ako vyzerá plánovanie bezpečnostných opatrení na štadióne v takom riskantnom zápase?

Odpovede na tieto otázky, ako aj spoznanie prapodivných predzápasových rituálov kapitána Spartaka Mikoviča a mnoho ďalšieho prináša tretí diel exkluzívnej snímky zo šatní štadióna Antona Malatinského Do neba a do pekla. Budete si ho môcť pozrieť už v piatok 27. januára na Voyo.

Prečítajte si tiež:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.