Fight Night: Voyo odvysiela päť duelov z hlavnej karty, skvelú bitku sľubujú najmä Lewis a Spivac

Fight Night: Voyo odvysiela päť duelov z hlavnej karty, skvelú bitku sľubujú najmä Lewis a Spivac
Lewis vs Spivac sľubuje výbornú bitku.

Las Vegas i celý svet UFC si už od nedočkavosti mädlia ruky, veď ďalší galavečer z radu Fight Night vypukne do plných čo nevidieť. Kam nesvieti Slnko, tam chodí lekár a kam nemôžete ísť vy, tam za vás „dokráča“ Voyo a prinesie päť bitiek z hlavnej karty.

„Highlightom“ turnaja bude bezpochyby duel ťažkej váhy medzi Derrickom Lewisom a Sergheiom Spivacom. „Polárny medveď“ z Kišiňova si do mesta hriechu nesie výbornú formu podkutú ešte lepšími štatistikami (15 výhier, 3 prehry), má o 10 kíl a 9 rokov menej, než jeho súper, aj preto bude favorit.

No netreba zabúdať, že proti nemu stojí 37-ročný veterán s dynamitom v pästi, ktorý dokáže zvrátiť aj stratený duel, s trinástimi knokautmi stále drží historický rekord UFC a v noci budú na ňom nalepené všetky oči.

Ešte pred stropom podujatia bude Apex Centre hostiť súboj Yusakua Kinoshitu s Adamom Fuggitom, šou garantuje aj zápas nového kráľa poloťažkej váhy Da-un Junga s Devinom Clarkom, „Baga“ Ivanov sa po dvoch rokoch už otriasol a chce to dokázať aj Marcinovi Tyburovi a v posledných rokoch len málokto bavil divákov viac, než Dooho Choi, „kórejský superboy“ teraz vyzve Kanaďana Nelsona.

Prenos na Voyo sa začína v nedeľu 5. februára ráno o 7:00 hod. Turnaj si môžee potom kedykoľvek vychutať zo záznamu.

Prečítajte si tiež:

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme MMA

Dôležité udalosti