Šport

Stretnime sa spolu na hokeji v Starom Meste

Staromestská aréna bude žiť olympiádou a hokejom
Zdroj: TV Markíza,

Tím TV Markíza vám bude spríjemňovať hokejovú atmosféru.

Celé Hviezdoslavovom nám. sa počas konania XXII. Zimných olympijských hier zmení sa Staromestskú arénu. Samospráva Starého Mesta pripravila program pre všetkých fanúšikov športu, pozostávajúci z vysielania živých prenosov na veľkoplošnej obrazovke, ale i zaujímavých podujatí na klzisku.

Zdroj: TV Markíza,

Vysielanie na obrazovke prebieha denne, živé prenosy sa týkajú všetkých disciplín. Fandenie vo veľkom sa však očakáva najmä v súvislosti s hokejom. Prvý zápas Slovensko - USA bude možné na námestí sledovať už vo štvrtok (13.2.) od 13.30. Zároveň sa z námestia bude v priebehu olympiády naživo vysielať Teleráno a v spolupráci s TV Markíza čaká divákov bohatý sprievodný program a účasť známych tvárí.

Zdroj: TV Markíza,

Ešte predtým (12.2. o 17.00) prídu navodiť hokejovú atmosféru hviezdy HC Slovan Bratislava, ktoré tu odohrajú zápas s deťmi zo staromestských škôl. Súčasťou bude aj autogramiáda a turnaj celebrít akoYxo z Hexu či Rasťo Štúr a Matúš Vallo.

Mobilnú pobočku pošty počas akcií v aréne plánuje otvoriť aj Slovenská pošta. Atrakciou pre deti i dospelých by malo byť pečiatkovanie príležitostnou olympijskou pečiatkou a prezentácia známky, vydanej pri príležitosti ZOH, na ktorej je vyobrazená biatlonistka.

Zdroj: TV Markíza,

V aréne sa budú prezentovať ukážky olympijských športov ako curling či rýchlokorčuľovanie, bude tu aj program pre deti (Karneval na ľade 15.2. od 14.00).

V spolupráci so Slovenským olympijským výborom plánuje Staré Mesto po skončení olympiády spoločné vítanie našej výpravy a úspešných medailistov, z ktorých je v tejto chvíli známa zatiaľ len zlatá biatlonistka Anastasia Kuzminová (po 24.2.).

Zdroj: TV Markíza,

BRATISLAVA/TV NOVINY.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.