Parížom znela futbalová hymna. Čo na ňu hovoríte?

Koncert Davida Guetta v Paríži.
Zdroj: TASR

Ústrednú pesničku pripravil známy hitmaker DJ David Guetta.

Francúzsky DJ David Guetta pripravil pre európsky šampionát oficiálnu pesničku v spolupráci so speváčkou Zarou Larssonovou. Spolu s miliónom fanúšikov po celom svete nahral ústrednú pesničku EURO 2016 pod názvom This One's For You.

Hitmaker z Francúzska, ktorý ma na konte veľké množstvo hitov a spoluprác so svetoznámymi hudobníkmi, sa zhostil úlohy pripraviť oficiálnu pesničku pre EURO 2016. "Vedeli sme, že je veľmi silné spojenie hudby s futbalom, majú totiž dosť podobnú DNA. Spolupráca Davida Guettu s fanúšikmi po celom svete dala možnosť vytvoriť unikátnu pesničku, ktorá má dotvoriť atmosféru šampionátu," vyjadril sa k oficiálnej pesničku marketingový riaditeľ Európskej futbalovej únie (UEFA) Guy-Lauren Epstein.

Zdroj: TASR

Oficiálny tvorca otváracej pesničky šampionátu pripravil pre fanúšikov deň pred začiatkom EURO 2016 zadarmo koncert pod Eiffelovou vežou. "Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na pesničke. Takúto spoluprácu som ešte nikdy nerobil. Chcel som pripraviť niečo špeciálne a dostať fanúšikov k samotnému srdcu pesničky. Keď som požiadal o spoluprácu, tak som nečakal takú podporu z celého sveta," povedal autor skladby David Guetta.

https://www.youtube.com/watch?v=QKqP36nymV4


Pesnička This One's For You bude súčasťou otváracieho a záverečného ceremoniálu šampionátu a taktiež bude znieť počas celého priebehu na začiatku a konci každého zápasu. Znieť bude aj pri každom góle, kedy sa štadiónmi bude ozývať špeciálna verzia songu.

PARÍŽ/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Euro 2016

Dôležité udalosti