Záhorák vyhral za 22 eur viac ako 120-tisíc. Tu je jeho päť neuveriteľných tipov

tiket.jpg

To, že naši futbalisti skončili už v osemfinále, ho zrejme nemrzí.

Pred mesiacom vsadil 22 eur, dnes má takmer 130 000. Zo včerajšieho prekvapivého víťazstva Portugalcov nad Francúzmi vyťažil aj jeden Slovák. A to, že naši futbalisti skončili už v osemfinále, ho zrejme nemrzí.

Francúzi sa spamätávajú po včerajšej prehre na domácej pôde s Portugalskom. Jeden Slovák má naopak obrovský dôvod na radosť.

"Jeden náš tiper na Záhorí si tipol ešte pred mesiacom 5 zápasov, kde okrem iného si správne tipol aj výsledok Slovensko - Rusko, že vyhráme 2 :1," potvrdil riaditeľ pre kurzové stávky Richard Slušný.

Zdroj: nike.sk

"Potom štyri týždne čakal na to, že Portugalci sa stanú majstrami Európy, a to sa mu včera splnilo a vyplatili sme mu výhru 129 000eur," dodal Slušný. Do hry vložil 22 eur.

Francúzi síce boli favoritom, no víťaza správne uhádla tretina stávkujúcich. "Za včera sme vyplatili zhruba 2 milióny eur," potvrdil riaditeľ pre kurzové stávky.

Včerajšie finále Eura rozdelilo fanúšikov na dva tábory. Naše domácnosti zvádzali boj o diaľkové ovládanie mesiac. Riešením ako mohli byť spokojní aj muži aj ženy bolo vycestovať do Francúzka a pozrieť si futbal naživo.

"Na každý zápas to bolo okolo 10 000, keď sme hrali my, to je nejakých 30 000 ľudí plus to štvrťfinále, plus nejaké ďalšie zápasy, kde už tie počty neboli také veľké. Takže asi 35 - 40 tisíc ľudí dokopy," potvrdil zástupca Futbaltour Matej Očenáš.


BRATSIALAV/ TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Euro 2016

Dôležité udalosti