Britská športová moderátorka bojuje v Riu o život

Charlie Webster
Zdroj: Profimedia.sk

Lekári jej diagnostikovali veľmi zriedkavý druh malárie.

Britská televízna moderátorka Charlie Webster (33) bojuje o život v brazílskej nemocnici. Počas  olympijských hier sa nakazila zriedkavou formou malárie. Údajne upadla do kómy.

Zdroj: Profimedia.sk

Krásna moderátorka sa zúčastnila slávnostného otvorenia olympijských hier, keď sa začala cítiť zvláštne. Začala mať pocit nevoľnosti, ale pripisovala to dehydratácii. Dokonca sama zverejnila fotografie z nemocničného lôžka, ako leží a je napojená na infúzie. Ale jej stav sa radikálne zhoršil, potvrdil jej agent Megan Carter.

Priznal tiež, že Charlie bojuje o život. „Charlie má vzácnu formu malárie a podstupuje liečbu v nemocnici. Dostáva najlepšiu starostlivosť od špecializovaných doktorov z Brazílie, USA a Veľkej Británie," dodal agent. Televízna moderátorka je v súčasnosti na jednotke intenzívnej starostlivosti v nemocnici v Copacabana. Je to súkromná klinika pre bohatých a slávnych ľudí. Personál nemocnice sa k jej stavu odmietol vyjadriť.

Počas prípravy na olympijské hry sa hovorilo iba o obavách zo Ziky. Moderátorke však lekári diagnostikovali veľmi zriedkavý druh malárie. "Charlie bojuje v tejto chvíli o prežitie, sme  rozrušení," povedal priateľ Charlie. „Ale ona je tak silná, že musíme byť pozitívni," dodal. Za moderátorkou už letí z Veľkej Británie do Ria aj jej rodina, ktorá chce byť pri nej.

RIO/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Rio 2016

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.