Výkon hodný ďalšej medaily! Bolt po bujarých oslavách skončil v posteli s vdovou po mafiánovi

Usain Bolt v posteli s mladou študentkou.
Zdroj: Twitter/Jady Duarte

A tá nebola jediná, s ktorou si užíval.

Bol to výkon hodný ďalšej medaily. Jeden z najlepších šprintérov na svete Usain Bolt to roztočil nielen na olympiáde, ale aj v bare. Po zisku deviatich zlatých medailí v Riu poriadne oslavoval. Na rozlúčku v Brazílii určite nezabudne. A bude mať čo vysvetľovať aj svojej priateľke, ktorú určite tieto zábery nepotešia.

Internetom sa šíri video z divokého večierka. Kráľ šprintu oslavoval svoje 30-te narodeniny. Je vidieť, že mu to ide nielen na dráhe, ale aj na parkete. Večer si užíval s miestnou dievčinou a tá zrejme nebola jediná.

https://www.youtube.com/watch?v=tOc2vhkfsoc


Hneď na druhý deň ráno bolo všetkým jasné, s kým skončil v posteli. Mladá, iba 20-ročná údajná študentka Jady Duarte z Ria, zverejnila fotografie, ktoré hovoria za všetko. Je na nich Bolt bez trička, ktorý objíma modrooké dievča. Dokonca na druhej fotografii ju bozkáva, zatiaľ čo ona pózuje do objektívu. Intímne fotografie ukazujú športovú hviezdu schúlenú v posteli s mladou študentkou. Bolta však na Jamajke čaká jeho priateľka, s ktorou je dva roky a nazval ju svojou „prvou dámou".

Mladé dievča v rozhovore pre miestne noviny Extra povedala, že si neuvedomila, že ide o známeho športovca a ich nočné stretnutie okomentovala ako normálne a nie ako veľký problém.

Žena, ktorá strávila noc s Usainom Boltom nebola študentka. Po zverejnení intímnych fotiek so slávnym športovcom sa prišlo na to, že je to vdova po drogovom priekupníkovi.

Jady Duarte (20) má dve deti s Douglasom Donatom Pereirom, známym pod prezývkou Dina teror. Tento muž riadil obchod s drogami vo Faz Quem Quer, chudobnej severnej časti Ria. Bol známy svojou krvilačnosťou a násilným správaním. Zomrel v marci tohto roka počas prestrelky s elitným policajným komandom.Informáciu priniesol Daily Mail.

RIO DE JANEIRO/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Rio 2016

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.