Ten toho postíhal. Bolt prichytený s troma ženami za jeden večer

Usain Bolt
Zdroj: Profimedia.sk

Dnes sa objavili fotografie plné horúcich bozkov s ďalšou neznámou ženou.

Tak ten toho ale za jeden večer postíhal. V pondelok internetom kolovalo video z bujarej oslavy kráľa šprintu Usaina Bolta, ktorý si tanec najskôr užíval s miestnou dievčinou, v posteli však ráno skončil s inou. A dnes sa objavili ďalšie fotografie, plné horúcich bozkov s treťou neznámou ženou.

Zdroj: Profimedia.sk

Tú bozkáva ešte na oslave svojich narodením v nočnom klube v Riu. Bolo to len niekoľko hodín predtým, ako si noc užil v náručí dievčiny, ktorú médiá nazvali študentkou. Neskôr sa však ukázalo, že nejde o žiadnu študentku. Jady Duarte (20) je totiž vdova po jednom z obávaných narkobaronov z Ria, ktorého v marci tohto roku zastrelila polícia.

Jady má dve deti s Douglasom Donatom Pereirom, známym pod prezývkou Dina teror. Tento muž riadil obchod s drogami vo Faz Quem Quer, chudobnej severnej časti Ria. Bol známy svojou krvilačnosťou a násilným správaním.

Vdova po mafiánovi je teraz už možno aj slávnejšia, než by si priala. A kráľ šprintu na večierok v Brazílii tiež tak skoro nezabudne. Jeho priateľka, ktorá ho na Jamajke čaká, bude chcieť určite vysvetlenie.

https://www.youtube.com/watch?v=tOc2vhkfsoc


RIO DE JANEIRO/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Rio 2016

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.