Unikli fotky Michaela Schumachera. Ponúkajú ich za milión libier

Michael Schumacher.
Zdroj: TASR

Vyšetrovateľ pátra po autorovi snímok.

Na svet sa vraj dostali prvé exkluzívne snímky Michaela Schumachera po nehode. Fotky, ktoré nevedno ako unikli, predávajú po Európe za milión libier. Vyšetrovatelia sa snažia prísť na to, komu sa podarilo odfotiť legendu v honosnom dome v Ženeve.

Zatiaľ nie je jasné, ako autor fotiek prešiel cez ochranku a odfotil jazdca F1. Michael Schumacher podľa denníka DailyMail na snímkach leží na posteli.

Zdroj: TASR

Schumacher (47) utrpel vážne poranenie hlavy na lyžovačke vo Francúzsku 29. decembra 2013. V septembri 2014 ho previezli do domácej opatery. To ale neznamená, že sa o neho stará len manželka. Legenda má pri sebe tím najlepších odborníkov a obkolesuje ho najlepšie zdravotnícke vybavenie. Rodina sa o jeho zdravotnom stave stále odmieta vyjadrovať.

Internetom sa šírilo množstvo „zaručených" správ o tom, že sa má lepšie, alebo sa mu pohoršilo, alebo dokonca zomrel. Nič z toho ale nikto nikdy nepotvrdil. „Michaelov zdravotný stav nie je verejnou záležitosťou, a preto sa naďalej nebudeme vyjadrovať," oznámila cez víkend jeho manažérka Sabine Kehmová.

Dodala, že chápe záujem fanúšikov. Musia si však uvedomiť, čo je pre jeho rodinu najlepšie. Za pochopenie im ďakuje.

Zdroj: TASR


ŽENEVA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Michael schumacher

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.