Šport

Michalovskí fanúšikovia sa spojili, aby spravili jedno veľké a nádherné gesto

Pozrite si video.

Hokejisti HC 46 Bardejov zvíťazili v utorňajšom štvrtom stretnutí finále play-off I. ligy na ľade Michaloviec 4:3 po predĺžení a v sérii vedú 3:1. Hrá sa na štyri triumfy. Piate stretnutie série je na programe vo štvrtok 13. marca od 17.30 h v Bardejove. Úspešnejší finalista vyzve v baráži desiaty tím extraligovej tabuľky MsHK DOXXbet Žilina o miestenku v najvyššej súťaži.

V zápase sa blysli najmä fanúšikovia domácich. Tí sa pred zápasom dohodli, že keď strelí Dukla prvý gól, ľadovú plochu zasypú plyšovými hračkami. Plyšáky začali pršať v 36. min po góle Šechného. Radosť z nich však nebudú mať hokejisti, ale deti v detských domovoch.

Pozrite sa na pekné gesto michalovského hokeja. Video nakrútil a do redakcie poslal čitateľ František Lenhard.

HK Dukla Michalovce - HC 46 Bardejov 3:4 po predĺžení (0:1, 2:0, 1:2 - 0:1) - stav série: 1:3

Góly: 36. Šechný, 37. Kmiť, 47. Cmorej - 4. M. Baláž, 48. G. Saliji, 53. Ščurko, 64. Hričina, 2240 divákov