Šport

Hamilton šliapol vedľa: Fanúšikov rozhnevalo, čo povedal o Schumacherovi

Hamilton.jpg

A poriadne!

Tak toto Lewisovi Hamiltonovi nevyšlo! V rozhovore pred Veľkou cenou Austrália si nedal pozor na ústa. Na margo v kóme ležiaceho Michaela Schumachera povedal, že „veci sa nedejú len tak!"

Po týchto nerozvážnych slovách zobrali Šumiho fanúšikovia sociálne siete útokom. Svetového šampióna z roku 2008 označujú v komentároch ako idiota.

Celá Hamiltonova veta znela: „Veci sa nedejú len tak, bez dôvodu. Myslím si, že táto udalosť ukáže jeho charakter viac, ako čokoľvek predtým."

Na Twitteri sa hneď objavilo desiatky odkazov pre jazdca McLarenu Mercedes. Napr. užívateľ @gerogy28 napísal: „Hamilton o Schumacherovi v kóme, Veci sa nedejú len tak!..Povedz to jeho ďeťom!"


Hamiltonovi fanúšikovia sa jazdca zastávajú a tvrdia, že veta bola vytiahnutá z kontextu, z ktorého je zrejmé, že Hamilton je presvedčený o tom, že Schumacher sa preberie z kómy a uzdraví.

„Som v kontakte s jeho blízkymi, takže mám šťastie, že všetky informácie mám z prvej ruky. Všetci tu čakáme, kedy sa preberie," povedal tiež v interview 29-ročný jazdec.

Vypočujte si Hamiltonove slová v anglickom jazyku:


MELBOURNE/TVNOVINY.sk,ml

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti