VIDEO: Sú na chvoste tabuľky, takto po spornej situácii "odflákli" zápas

Vietnam.jpg

Hráči neuniesli sporné rozhodnutie hlavného rozhodcu.

Situácií, po ktorých nasleduje odpískaný pokutový kop, je neúrekom. Niekedy niet pochýb o tom, že rozhodca urobil správne a voči verdiktu neprotestujú ani hráči klubu, proti ktorému sa penalta zapískala.

Veľmi kuriózne však celú situáciu poňali hráči klubu Long An v najvyššej vietnamskej súťaži. Tým sa nepáčil verdikt rozhodcu, ktorý v poslednej minúte duelu proti tímu Ho čI Min odpískal po spornej situácii pokutový kop pre domáci tím.

V tej chvíli bol stav 2:2 a hostia boli z verdiktu arbitra poriadne frustrovaní. Svedčí o tom postoj ich gólmana, ktorý sa pri exekúcii penalty postavil voči domácemu hráčovi chrbtom a zostal nehybne stáť v bránke.

Jeho spoluhráči počas tohto momentu prestali úplne javiť záujem o hru, odkráčali k svojej striedačke. Rozhodca vzhľadom k dlhým predĺženiam nastavil ďalších desať minút, hráči Long An už ale vôbec nejavili záujem o hru.

Súperovi odovzdali loptu a nechali si streliť ďalšie dva góly. Po záverečnom hvizde ihneď odišli do kabín.

Po prehre 2:5 tak zostávajú na poslednej priečke, klubu Ho Či Min patrí ôsme miesto medzi štrnástimi účastníkmi najvyššej vietnamskej ligy.

Netradičné ignorovanie po odpískaní pokutového kopu

https://www.youtube.com/watch?v=uVfOYYVDLMc


HO ČI MINOVO/Robert Ďurkáč

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti