Šport

Hološka čakalo pred tréningom prekvapenie, po ktorom zostal v pomykove

Malý Holosko Iric dostal meno podľa Filipa.
Malý Holosko Iric dostal meno podľa Filipa. Zdroj: Twitter/@BjkHaber_1903

Pred budovou ho čakal neznámy malý Holosko.

Na slovenského futbalového reprezentanta Filipa Hološka čakalo v utorok pred tréningom nezvyčajné prekvapenie. Turecká rodina mu prišla zvestovať, že podľa neho pomenovala svojho syna. Piešťanský rodák v službách Besiktasu Istanbul sa natoľko zapísal do sŕdc jednej rodiny, že tá neváhala podľa Filipovho priezviska pomenovať svojho syna.

"V tréningovom centre som dostal avízo, že mám prísť dole, pretože ma ktosi prišiel navštíviť. Netušil som, kto by to mohol byť, no keď som zišiel a zistil, o čo ide, zostal som trochu v pomykove. To som teda nečakal," povedal pre stránku svojej zastupiteľskej spoločnosti Football Service Agency Filip Hološko, ktorého priezvisko sa stalo krstným menom malého tureckého chlapca.

Zdroj: Twitter/@BjkHaber_1903

"Syna priniesli obaja manželia. Povedali mi, že sú oddanými fanúšikmi Besiktasu, pozorne sledujú každý náš zápas a špeciálne moje výkony. Vraj preto ho pomenovali po mne, lebo v období, keď sa narodil, som strelil posledný gól na našom starom štadióne. To bolo ešte vlani v máji. Otec, ktorý bol vtedy na stretnutí, si povedal, že jeho syn dostane meno po mne," doplnil 30-ročný útočník, ktorý sa s polročným Holoskom Iricom odfotografoval a rodine prisľúbil, že v prípade ich návštev na dueloch Besiktasu budú jeho vzácnymi hosťami.

ISTANBUL/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.