UFC v Austrálii ponúkne zápas roka. Stretnú sa bojovníci, ktorí si už ani nepamätajú, ako chutí prehra

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Tento víkend je na programe ďalší veľkolepý event najprestížnejšej svetovej organizácie MMA. UFC sa presúva do Austrálie, kde sa sú na programe hneď dva titulové zápasy a prostredníctvom videoplatformy Voyo, ktorá prinesie priamy prenos z hlavnej karty, pri tom môžete byť aj vy.

Úradujúci šampión perovej váhy Alexander Volkanovski zabojuje o opasok v ďalšej divízii proti ďalšiemu šampiónovi Islamovi Makhachevovi.

Galavečer v Perthe sa bude konať v noci zo soboty 11.na nedeľu 12. februára a turnaj vyvrcholí titulovými zápasmi v ľahkej a perovej divízii.

Islam Makhachev ťahá v UFC aktuálne 11 zápasovú sériu výhier a je držiteľom opasku v ľahkej váhe. Dagestanský bojovník má v najprestížnejšej MMA organizácii impozantnú bilanciu 23 víťazstiev a jediná prehra.

V októbrovom zápase o opasok v ľahkej váhe zdolal Charlesa Oliveiru, ktorého ukončil v druhom kole na arm-triangle. K spomínanému zápasu sa prepracoval sériou skvelých výsledkov, disciplínou a stabilnými výkonmi. Trénerom Machakheva je aktuálne neporazený Khabib Numagomedov.

Prečítajte si tiež:

Zabojuje v ďalšej divízii

Austrálčan Volkanovski patrí k najlepším bojovníkom UFC. Bol už aj na čele absolútneho rebríčka a má šancu sa na vrchol opäť vrátiť. Od roku 2019 štyrikrát obhájil opasok perovej váhy a teraz chce uspieť aj v ďalšej divízii.

Alexander Volkanovski je skvelým kickboxerom a v UFC je držiteľom bilancie 25 výhier a jedna prehra. Favoritom súboja je Dagestánec, ale Austrálčan na domácej pôde nemá čo stratiť.

Perová váha ponúkne zaujímavý duel

V predzápase veľkolepej bitky sa v súboji o opasok v perovej váhe pobijú Yar Rodríguez proti Joshovi Emmetovi. Držiteľom tohto opasku je práve Volkanovski, čo znamená, že nabudúce sa pravdepodobne predstaví v ďalšom titulovom zápase proti víťazovi tejto bitky.

Fight card turnaja však obsahuje viacero atraktívnych zápasov.

Galavečer v Austrálii si môžete pozrieť na Voyo v nedeľu 12.2. od 4:00 hod. Priamy prenos môžete sledovať TU.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.