VIDEO: Brankár smoliar zo slovenskej okresnej súťaže. Videli ste už takýto gól?

Gól v dueli Bojná - Ludanice.jpg

Hlavnému arbitrovi nezostalo nič iné, len tento kuriózny gól uznať.

Veľmi netradičný gól videli diváci v nedeľňajšom zápase záverečného kola šiestej ligy Majstrovstiev okresu Topoľčany. Ten sa zrodil v zápase medzi domácou TJ Slovan Bojná a hosťujúcim OFK Ludanice.

Hlavnými aktérmi sú domáci gólman Jozef Glos a útočník Ludaníc Jozef Candrák. Na tabuli svietila 22. minúta duelu, keď brankár chytil do náručia vysokú loptu. Pred ním stál zakončovateľ hosťujúceho tímu a potom to prišlo.

Glos v snahe nájsť spoluhráča a vytvoriť novú akciu trafil priamo Candráka a na prekvapenie všetkých lopta skončila v sieti. Nutne ale podotknúť, že šťastný strelec skvele vystihol zámer brankára.

Hlavnému arbitrovi Romanovi Melušovi nezostalo nič iné, len tento kuriózny gól uznať. Situácia vyznieva o to paradoxnejšie, že len dve minúty predtým prišiel smoliar tohto okamihu na trávnik, keď nahradil Martina Stopu.

Ludanice napokon vybojovali remízu 2:2, ktorá im zaistila prvú priečku v najvyššej topoľčianskej okresnej súťaži. Bojná skončila v 14-člennej tabuľke na štvrtom mieste.

Kuriózny gól začína od 1:49

https://www.youtube.com/watch?v=wRSbq-Yv0eI


Zdroj: YouTube/Rosso Neri

BOJNÁ/Robert Ďurkáč

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti