Baviť gólmi bude na Slovensku ešte dlho. Dunajská Streda predĺžila zmluvu s najlepším strelcom ligy

Baviť gólmi bude na Slovensku ešte dlho. Dunajská Streda predĺžila zmluvu s najlepším strelcom ligy
Nikola Krstovič. Zdroj: TASR

Vedenie fortunaligového futbalového klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda sa dohodlo s čiernohorským útočníkom Nikolom Krstovičom na predĺžení zmluvy do leta 2027.

"Je to dôležitý moment v mojej kariére, som veľmi šťastný, že sme sa dohodli na novej zmluve. Klub mi pomohol, keď som to najviac potreboval, a ja chcem naďalej pomáhať mužstvu gólmi. Teším sa, že môžem bojovať za farby DAC," povedal Krstovič pre oficiálnu stránku klubu.

Najlepší strelec mužstva a celej ligy predĺžil kontrakt s lídrom tabuľky o ďalšie dva roky. Dvadsaťdvaročný čiernohorský reprezentačný útočník prišiel do Dunajskej Stredy v septembri 2021 z Crvenej zvezdy Belehrad a vtedy podpísal kontrakt do leta 2025. Krstovič sa v drese DAC predstavil v 54 zápasoch vo všetkých súťažiach a zaznamenal 32 gólov.

"Projekt, ktorý sme začali pred rokom a pol, pokračuje presne podľa plánu. Táto zmluva je obnovením nášho vzájomného záväzku, jednak zo strany klubu k hráčovi a takisto zo strany hráča smerom ku klubu. Nikola je futbalista so skvelým charakterom a veľkým srdcom pre DAC, našu komunitu a fanúšikov. Vie, že u nás sa môže ďalej zlepšovať a sme radi, že sme sa dohodli na predĺžení zmluvy," skonštatoval športový riaditeľ Jan Van Daele.

Krstovič sa cez víkend blysol hetrikom do siete Banskej Bystrice. Zostrih duelu si môžete pozrieť TU:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Fortuna liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.