VIDEO: Známy moderátor si zmeral sily s najstaršou bodybuilderkou sveta

Najstaršia bodybuilderka si zmerala sily s moderátorom.
Zdroj: reprofoto: YouTube/Little Big shots

Vystrašený Harvey najskôr krútil hlavou na znak nesúhlasu, no všetkým bolo jasné, že ponuku nakoniec prijme.

Známy moderátor Steve Harvey, ktorý sa „preslávil" tým, že v roku 2015 omylom vyhlásil za víťazku nesprávnu Miss Universe, si nedávno pozval do svojej šou Little Big shots: Forever young najstaršiu bodybuilderku sveta. Ernestína Shepherdová (81) je na svoj vek v obdivuhodnej fyzickej kondícii.

Moderátorovi prezradila, že každé ráno začína desaťkilometrovým behom. Vitálna babička publiku predviedla svoje vyšportované telo a po veľkom potlesku prišla zásadná otázka: „Čo keby sme sme sa my dvaja trošku zabavili?," žmurkla na moderátora Ernestína. Vystrašený Harvey najskôr krútil hlavou na znak nesúhlasu, no všetkým bolo jasné, že ponuku nakoniec prijme.

Svalnatá žena ho vyzvala na súboj v kľukovaní. Najskôr však mali vydržať 25 sekúnd v hornej fáze tohto cviku. O odpočítavanie sa postarali diváci. Moderátorovi sa zadalo, že počítajú pomaly, ale keď už to mal za sebou povedal:" To bolo všetko?! Mňa len tak ľahko nezničíte!"

Potom došlo aj na spomínané kľukovanie. Po desiatich opakovaniach bolo pri pohľade na Harveyho jasné, že už nemôže pokračovať. Jeho súperka sa pri tom ani nazadýchala.

https://www.youtube.com/watch?v=Nwky0t8A3D8

 

Zdroj: YouTube/ Little Big Shots

NEW YORK/kc

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Kulturistika

Dôležité udalosti