Na najsledovanejšom súboji histórie môžu zarobiť aj Slováci

Mayweather vs McGregor.
Zdroj: NIKE

Stačí si vybrať tú správnu stávku a na konto vám môže pribudnúť pekná sumička.

Unikátna bitka, na ktorú sa sústredí celý športový svet. Špičkový bojovník „z klietky" vyzve nezdolaného šampióna v profi boxe. Na Slovensku môžete tento duel prostredníctvom televízie Dajto nielen sledovať, ale si na ňom aj pekne privyrobiť.

V nedeľu o 6:00 nášho času nastúpi na svoj prvý profesionálny boxerský zápas 29-ročný írsky zápasník MMA Conor McGregor. Na meranie síl v boxerskom ringu vyzval o 11 rokov staršieho „čistokrvného" boxera Floyda Mayweathera Jr., ktorý doposiaľ nepozná trpkosť prehry, keď vyhral všetkých 49 zápasov v profi ringu (z toho 26 na KO). Tento netradičný zápas sa tak dostal aj do pozornosti stávkovej spoločnosti Niké.

„Money" či „Pretty Boy", ako skúseného Mayweathera prezývajú, je favoritom odborníkov z oblasti bojových umení, ale aj expertov na športové stávky. McGregor má však na vec iný názor. „Neprejde druhým kolom, skoncujem s ním v prvých desiatich sekundách," vystatoval sa Ír v médiách. A veria mu aj tipujúci v Niké, veď bezmála 90% všetkých stávok je práve na víťazstvo McGregora.

A čo si myslíte vy? Dokáže McGregor zdolať Mayweathera aj bez možnosti použitia „kopancov" a iných zápasníckych techník? Uvidíme kompletných 12 kôl a rozhodnutie na body, alebo padne jeden zo súperov po KO?

Stačí si vybrať tú správnu stávku a na konto vám môže pribudnúť pekná sumička.

PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Niké

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.