Rooneyho načapali s luxusnou spoločníčkou. Doma ho čakala tehotná manželka

Laura Simpson a Wayne Rooney.
Zdroj: reprofoto: YouTube/ The Sun

Škandál sa prevalil, keď hviezdneho futbalistu chytila policajná hliadka ako šoféruje v podnapitom stave.

Bývalý anglický reprezentant Wayne Rooney má problém. Zatiaľ čo sa anglický výber pripravuje na zápas proti Slovensku, kanonier Evertonu si počas ligovej prestávky poriadne zavaril.

Rooneyho v piatok v skorých ranných hodinách zastavila policajná hliadka neďaleko od jeho domu v Manchestri. Anglický rekordér bol opitý, čo potvrdila aj dychová skúška. Polícia ho obvinila z vedenia motorového vozidla pod vplyvom alkoholu a 18. septembra ho čaká súd.

To však nie je všetko. Prevalilo sa totiž, že v aute s ním sedela aj istá slobodná matka Laura Simpsonová (29), s ktorou sa predtým zabával na diskotéke. Rooneyho manželka Coleen pritom iba nedávno oznámila, že s ním čaká štvrté dieťa.

Zdroj: Twitter/ The Sun

Neskôr vysvitlo, že kanonier Evertonu sa so Simpsonovou zoznámil prostredníctvom špeciálnej zoznamky seekingarrangement.com. Muži aj ženy zaregistrovaní na tomto webe pre seba hľadajú bohatých "sponzorov" a na oplátku ponúkajú svoju spoločnosť. Simpsonová vo svojom inzeráte uviedla, že prípadný záujemca by si mal pripraviť 6-tisíc libier (približne 6500 eur), čo by malo pokryť jej "náklady" na celý mesiac.

Zdroj: Profimedia.sk

Nájomná milenka pre britský denník Daily Mail priznala, že si s Rooneym dali pusu. Nevedel odtrhnúť zrak od jej bujného dekoltu. Svedkovia z diskotéky uviedli, že opitý Rooney sa skvele zabával, čo vyvrcholilo tancom na stole.

Manželka hviezdneho hráča sa po prevalení škandálu odsťahovala aj s deťmi k svojim rodičom. Rooney sa teraz snaží zachrániť manželstvo, no ako sám priznal, bude to veľmi ťažké. Nebol to totiž jeho prvý takýto prehrešok, v minulosti už ho bulvárne médiá nachytali s prostitútkou, no manželka mu ešte dala šancu.

MANCHESTER/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti