Aj bojová mašina sa vie zmeniť na milujúceho otca. McGregor sa teší zo synčeka

Chvíle s rodinou.
Zdroj: Instagram/thenotoriousmma

Teší sa zo svojho roztomilého synčeka.

Aj bojová mašina sa vie zmeniť na milujúceho otca a partnera. Po silne medializovanom súboji s boxerským šampiónom Floydom Mayweatherom, si Connor doprial dovolenku s rodinou a priateľmi na španielskom ostrove Ibiza, píše denník The Sun.

Superstar bojových športov má mnoho dôvodov na radosť. Teší sa zo svojho roztomilého synčeka Conora Jacka McGregora, ktorý sa narodil v máji v Dubline a samozrejme aj zo šeku na neuveriteľných 110-miliónov eur, ktorý za súboj zinkasoval.

Ír si po svojom prvom profesionálnom boxerskom dueli v Las Vegas, ktorý skončil jeho prehrou, užíva teplo a zábavu na malebnom ostrove. Na sociálnej sieti sa pochválil zábermi, kde fajčí obrovskú cigaru a venuje sa klubovej zábave.

Okrem užívania je ale vidieť, že veľkú časť pobytu sa venuje malému synčekovi, ktorého má s dlhoročnou priateľkou Dee Devlin a trávi s nimi čas v kruhu najbližších priateľov.

Teaching my son how to fly

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Jedným z dôvodov, prečo sa mladá rodinka na ostrov vybrala, bol sobáš ich priateľa Lee Duphnyho. Conor to oznámil už po zápase s Mayweatherom, keď sa ho pýtali na ďalšie plány: „Idem na Ibizu, na svadbu kamaráta z detstva a prenajmem si tam 30-metrovú jachtu. To sú teraz moje plány a potom uvidíme."

Blown away everyday

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Conor trávi čas so svojimi najbližšími a vyzerá to tak, že si bude užívať ešte dlho, pretože jeho tréner John Kavanagh prezradil, že tento rok už neplánuje zápasiť. Nasledovať by mal tretí zápas v MMA s jeho rivalom Nateom Diazom, no žiaden pevný termín nie je známy.

„Teraz si doprajeme voľno, boli to vyčerpávajúce mesiace," napísal Kavanagh vo svojom stĺpčeku pre írsku športovú stránku The 42.

„Už to hovorím dlho, rád by som videl tretí zápas proti Nateovi Diazovi. Je ťažké predpokladať ďalší zápas v roku 2017. No ako poznám Conora, kľudne mi pošle sms-ku a všetko môže byť inak. Je ťažké odhadnúť ho, aj to je jeden z mnohých dôvodov, prečo je taký fascinujúci," povedal o svojom zverencovi Kavanagh.

BRATISLAVA/THE SUN, ROCK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Conor McGregor

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.