VIDEO: Legendárny bojovník UFC potvrdil povesť búrliváka. Odvážlivec skončil po chvate v bezvedomí

VIDEO: Legendárny bojovník UFC potvrdil povesť búrliváka. Odvážlivec skončil po chvate v bezvedomí
Nate Diaz Zdroj: Profimedia.sk

Slávny MMA bojovník Nate Diaz opäť potvrdil svoju povesť bitkára aj mimo oktagonu. Počas boxerského galavečera v New Orleans MF & DAZN X Series 6 sa zaplietol rovno do dvoch šarvátok.

Najskôr sa v hľadisku dostal do konfliktu s účastníkom reality šou, po ktorom celou silou hodil fľašu s vodou neskôr potom vonku pred halou spacifikoval fanúšika.

Aj keď už Diaz oficiálne ukončil svoju kariéru v UFC, vo forme sa udržuje aj naďalej. Už 6. augusta ho totiž čaká boxerský zápas proti YouTuberovi Jakeovi Paulovi.

A práve na jeho budúceho súpera sa podobal muž, s ktorým sa Diaz dostal do konfliktu pred arénou v New Jersey. Incident zachytil na kameru v mobile jeden zo svedkov.

Hlavní aktéri spolu po krátkom dohadovaní začali zápasiť. Presnejšie povedané, Diaz nasadil „falošnému Paulovi“ gilotínu (škrtiaci chvat) a ten po pár sekundách stratil vedomie. Diaz ho položil na zem a odkráčal.

Neskôr vysvitlo, že išlo o istého Rodneyho Petersona, ktorý sa na sociálnej sieti čudoval, prečo ho Diaz napadol. Vraj sa snažil situáciu upokojiť, no bývalý MMA bojovník to pochopil po svojom.

V priloženom videu si môžete pozrieť zostrih z eventu slovenskej MMA organizácie RFA 9:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.