Boj východného so západným svetom i nezdolaný Slovák. UFC sľubuje vo Vegas ďalšiu veľkolepú šou

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

UFC sa opäť vracia na Apex a opäť vo veľkolepom štýle! Vegas prinesie bitku východného a západného sveta, na Fight Night 223 totiž v zápase číslo jeden nastúpi Číňan Song Yadong proti Američanovi Rickymu Simónovi. A bonus - v ťažkej váhe sa predstaví aj Slovák Martin Buday. Sobotný spánok skrátka nechajte na inokedy.

Song je ex-šampiónom v jiu-jitsu, muay thai i čínskom boxe a extra-odhodlanie v ňom živí nevydarený septembrový boj s Corym Sandhagenom, ktorý musel dokonca prerušiť lekár.

No stále platí, že „Kung Fu Kid“ je výnimočný bojovník, veď to nebolo až tak dávno, čo ohúril možno najbrutálnejším knokautom roka. A víťaznú šou bude určite chcieť zopakovať.

Prečítajte si tiež:

Ale nečaká ho nič jednoduché, na druhú stranu ringu sa postaví divoch z Pendletonu Ricky Simón. Američan dosahuje za ostatné roky skvelé výsledky, v UFC vyhral päť zápasov v rade, no nebil sa od leta. Tak či onak, čierny opasok v brazílskom jiu-jitstu či bilancia dvadsať výhier k trom prehrám hovoria za všetko.

Vrcholom prvej "Prelims" bude zápas v ťažkej váhe medzi Martinom Budayom a Jakeom Collierom. Slovenského obra čaká tretí duel v UFC a proti Američanovi urobí všetko preto, aby si postrážil neporaziteľnosť.

Vysielanie dvanástich zápasov odštartuje na Voyo v sobotu 29. apríla o 23:00.

Prečítajte si tiež:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.