Jeden z tipérov stavil na výhru Slovákov priemerný ročný plat

Na snímke vpravo brankár Rastislav Škorvánek, (Slovensko), uprostred Žiga Jeglič (Slovinsko) a vľavo Šimon Nemec (Slovensko).
Na snímke vpravo brankár Rastislav Škorvánek, (Slovensko), uprostred Žiga Jeglič (Slovinsko) a vľavo Šimon Nemec (Slovensko). Zdroj: TASR - Martin Baumann

Slovenských hokejistov čaká na majstrovstvách sveta posledné vystúpenie v základnej skupine. Proti Nórsku potrebujú uspieť za tri body, aby si zachovali šancu na postup do štvrťfinále. Tipéri našim reprezentantom veria, neváhali na nich staviť závratné sumy. 

Jeden z klientov stávkovej spoločnosti Tipsport SK je o víťazstve Slovákov presvedčený natoľko, že stavil 10 980 eur na to, že uspejú napriek hendikepu -1,0.

„Kurz na danú príležitosť je 1,34:1. Ak teda náš národný tím dnes zvíťazí o viac ako jeden gól, klientovi vyplatíme skvelých 14 713,70 eur. Ak Slovensko vyhrá presne o jeden gól, tipérovi vrátime vklad. O treťom variante, ktorý by znamenal koniec Slovenska pred bránami štvrťfinále (remíza alebo prehra s Nórmi), sa radšej ani nebavme,“ vysvetlil Róbert Buček z Tipsportu.

V tejto stávkovej spoločnosti zaznamenali aj stávku vo výške 5 100 eur na to, že Slovensko vyhrá v riadnom hracom čase. 

Prečítajte si tiež:

Astronomické sumy na tento zápas padajú aj v Niké. Jeden z tipujúcich stavil 3 000 eur na to, že Slovensko zdolá Nórsko a Nemecko uspeje proti Francúzsku.

Nájdu sa však aj pesimisti. Ďalší tipér si totiž myslí, že šance Slovenska na postup zhasnú ešte pred večerným duelom Lotyšska proti Švajčiarsku. „Na prehru našich stavil 900 eur a keďže kurz na Nórov bol v tom čase 8,3:1, vyhrať môže 7470 eur,“ uviedol pre TVNOVINY.sk hlavný bookmaker Niké Richard Slušný.

Medzi ďalšie zaujímavé stávky v Tipsorte patria napríklad 500 eur na to, že v zápase padne menej ako 2,5 gólu či na to, že Slovensko nedá gól v každej tretine. 

V Niké zase evidujú stávku 750 eur na to, že Švajčiarsko sa stane majstrom sveta. V takomto prípade by tipujúci vyhral 3 375 eur. Iný tipér zase verí hokejistom USA, na ktorých celkový triumf na turnaji stavil 500 eur. Pri kurze 8:1 tak môže vyhrať 4 000 eur.

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Hokej

Súvisiace témy

Dôležité udalosti