Vo futbale sa nevyzná, napriek tomu uhádla 12 zápasov a vyhrala takmer 600-tisíc!

Šlo o zápasy dvoch najvyšších anglických súťaží.

O poriadnom šťastí môže hovoriť 59-ročná žena z britského Sheppey, ktorá za jedinú stavenú libru vyhrala 575-tisíc, čo je v prepočte viac ako 653-tisíc eur.

Situácia vyznieva o to bizarnejšie, že šťastná výherkyňa uhádla až 12 zápasov dvoch najvyšších anglických súťaží, pričom, ako sa sama tvrdí, nemá o futbale ani poňatia. Stavila na tímy, ktoré sa jej podľa názvu páčili. Informáciu priniesol Sport bible.

Radostnej správe však predchádzala obrovská nervozita, keďže jedno stretnutie sa javilo negatívne. Hráči Bournemouthu však gólom v 92. minúte na pôde Newcastlu vyčarili na tvári výherkyne široký úsmev. Rezultáty ostatných zápasov vraj pozorne sledovala so synom a manželom.

"Toto je najväčšie víťazstvo, aké som kedy vyplácala, a to len za jednu libru. Je neuveriteľné, že sa to stalo práve žene. Dokázala, že skutočne sa to môže udiať. Doteraz najväčšiu sumu, akú som vyplatila, bolo 25-tisíc," hovorí vedúca stávkovej spoločnosti, kde výherkyňa podala tiket.

Žena mala na tikete triumfy Huddersfieldu proti West Bromwichu, Burnley proti Southamptonu, ale aj výhru Brightonu nad Swansea.

LONDÝN/rd, sportbible.com

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Futbal

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.