Podrobnosti nechutnej bitky po manchesterskom derby sú známe

Futbalová asociácia začala tento incident vyšetrovať.

Slávne anglické futbalové derby medzi manchesterskými tímami United a City, v ktorom hostia vyhrali na Old Trafford 2:1 a po ktorom sa strhla potýčka, sa skončila tržnou ranou na tvári jedného z asistenov "Citizens".

Spúšťačom konfliktu boli oslavy a posmešky hráčov City. Tí sa v tuneli počas odchodu do šatne fotili na sociálne siete a popritom nevyberavými slovami častovali ľudí z United. Dokonca sa mali zmeniť aj o Zlatanovi Ibrahimovičovi, ktorý podľa nich "veľa rozprával, ale málo behal."

Ako uvádza denník Daily Mail, celý okamih ťažko niesol kouč červených diablov José Mourinho. Ten vraj prišiel do kabíny súpera, kde sa dostal do ostrej slovnej výmeny s gólmanom Edersonom. Na hlave portugalského trénera dokonca mala skončiť fľaša s vodou.

Následne za svojim trénerom okrem iných šli aj kapitán Luis Valencia a Marcos Rojo. Keď hráči City vybehli z kabíny, údajne začali lietať prvé rany. Dovedna sa do tejto strkanice malo zapojiť do 30 členov oboch tímov.

Niektoré zdroje prišli s tým, že kanonier United Romelu Lukaku sa jedného z oponentov pokúsil zraziť wrestlingovým chmatom a následne mal trafiť asistenta trénera hostí Mikela Artetu do hlavy fľašou. Ten si počas odchodu zo štadiíona zakrýval ranu pred novinármi.

Všetky podrobnosti tohto smutného konca derby zápasu sa však verejnosť dozvie až po čase, keďže Futbalová asociácia (FA) začala vyšetrovanie.

MANCHESTER/TASR

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti