TIKET TÝŽDŇA: Dve eurá premenil na výhru viac ako 17-tisíc eur!

Niké je tipovanie.
Zdroj: NIKE

Čo myslíte, išlo o šťastie, alebo tipérsky um?

Tri stretnutia sa na svoj tiket rozhodol umiestniť tipujúci prostredníctvom internetovej stránky www.nike.sk. Vo všetkých pritom zvolil stávky na veľké prekvapenia s priam ohromujúcimi kurzami.

V hokejovom súboji NHL medzi Buffalom a NY Rangers tipoval po skončení riadneho hracieho času presný výsledok 2:2 s kurzom 10,50. No a vo futbalových dueloch anglickej Premier League zvolil stávky na „otočky".

V zápase Southampton - Crystal Palace totiž predpokladal polčasové vedenie domácich a konečné víťazstvo hostí s kurzom 34,14, no a v zápase West Ham - West Bromwich zase polčasové vedenie hostí a konečné víťazstvo domácich s kurzom 24,81. No a práve v tomto poslednom stretnutí mal tipér obrovskú dávku šťastia, veď West Ham rozhodol o svojom tesnom triumfe 2:1 gólom až v štvrtej minúte nadstaveného času.

Vďaka týmto skvelým tipom sa výsledný kurz tiketu vyšplhal na fantastickú hodnotu 8893,64, ktorá v kombinácii s 2-eurovým vkladom priniesla nádhernú výhru 17 787,28 €. Čo myslíte, išlo o šťastie, alebo tipérsky um?

Pokúste sa o podobný kúsok aj vy!


PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme Tiket

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.