Tak toto je šialené. Kontroverzný agent Mino Raiola chce uloviť len 14-ročný talent

Xavi Simons na archívnej snímke.
Zdroj: Profimedia.sk

Mladučkému Holanďanovi jednu vec už teraz môže závidieť viacero celebrít.

Hoci má len štrnásť rokov, už teraz dosiahol to, o čom veľa celebrít môže iba snívať, nehovoriac o jeho rovesníkoch.

Xavi Simons sa už teraz teší z obrovskej popularity, čo sa jasne ukazuje na sociálnych sieťach. Počet sledovateľov jeho profilu na Instagrame totiž prekročil miliónovú hranicu, pričom len pred mesiacom a pol bol tento počet o 100-tisíc menší. Píše portál givemesport.com.

Jeden z najväčších súčasných talentov barcelonskej akadémie La Masía udivuje svojim nadaním celý futbalový svet, a tak niet divu, že vďaka svojmu výnimočnému nadaniu si získava priazeň aj touto formou.

Profil tohto Holanďana tvoria najmä snímky a videá zo zápasov, ale priaznivci nájdu napríklad aj príspevky, kde ukazuje, ako trávi voľný čas. 

Simonsovi sa veští žiarivá kariéra a podľa viacerých hlasov by sa raz mohol objaviť v základnej zostave slávneho katalánskeho veľkoklubu. Už ako 12-ročného ho chcela uloviť londýnska Chelsea.

Údajne si ho pod ochranné krídla túži vziať známy a kontroverzný agent Mino Raiola, ktorý zastupuje hráčov ako Pogba, Ibrahimovič, Balotelli, Lukaku, Donnarumma, Mchitarjan či Verratti. Raiola sa v septembri minulého roka mal objaviť na tréningu tímu, v ktorom tento mladučký hráč pôsobí.

"Či som jeho poradca? Povedal by som, že skôr priateľ. Je lepšie byť priateľom ako poradcom, to mi môžte veriť," povedal Raiola na margo šumov, že chce svoje hráčske portfólio rozšíriť aj o tento veľký talent.

Simonsovo veľké nadanie

https://www.youtube.com/watch?v=y5-fZ6DOS38


Zdroj: YouTube/Jamaican Dragon

BARCELONA/Robert Ďurkáč

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Futbal

Dôležité udalosti