Šport

Takto sa bude hrať v Brazílii.Tu je rozpis zápasov

Vyžrebované skupiny A, B, C a D na MS 2014
Zdroj: SITA

Rozhodol o tom dnešný žreb.

Program 20. záverečného turnaja futbalových majstrovstiev sveta 2014 v Brazílii podľa dní:

      štvrtok 12. júna 2014:
      A-skupina:
      Brazília - Chorvátsko, 22.00 SELČ, Sao Paulo

      piatok 13. júna:

      A-skupina:
      Mexiko - Kamerun, 18.00, Natal

      B-skupina:
      Španielsko - Holandsko, 21.00, Salvador
      Chile - Austrália, 24.00, Cuiaba

      sobota 14. júna:

      C-skupina:
      Kolumbia - Grécko, 18.00, Belo Horizonte
      Pobrežie Slonoviny - Japonsko, 24.00, Recife

      D-skupina:
      Uruguaj - Kostarika, 21.00, Fortaleza

      nedeľa 15. júna:

      D-skupina:
      Anglicko - Taliansko, 03.00, Manaus

      E-skupina:
      Švajčiarsko - Ekvádor, 18.00, Brasilia
      Francúzsko - Honduras, 21.00, Porto Alegre

      F-skupina:
      Argentína - Bosna a Hercegovina, 24.00, Rio de Janeiro

      pondelok 16. júna:
      F-skupina:
      Irán - Nigéria, 21.00, Curitiba

      G-skupina:
      Nemecko - Portugalsko, 18.00, Salvador
      Ghana - USA, 24.00, Natal

      utorok 17. júna:

      H-skupina:
      Belgicko - Alžírsko, 18.00, Belo Horizonte
      Rusko - Kórejská rep., 24.00, Cuiaba

      A-skupina:
      Brazília - Mexiko, 21.00, Fortaleza

      streda 18. júna:
      A-skupina:
      Kamerun - Chorvátsko, 21.00, Manaus

      B-skupina:
      Austrália - Holandsko, 18.00, Porto Alegre
      Španielsko - Chile, 24.00, Rio de Janeiro

      štvrtok 19. júna:

      C-skupina:
      Kolumbia - Grécko, 18.00, Brasilia
      Pobrežie Slonoviny - Japonsko, 24.00, Natal

      D-skupina:
      Uruguaj - Anglicko, 21.00, Sao Paulo

      piatok 20. júna:
      D-skupina:
      Taliansko - Kostarika, 18.00, Recife
      E-skupina:
      Švajčiarsko - Francúzsko, 21.00, Salvador
      Honduras - Ekvádor, 24.00, Curitiba

      sobota 21. júna:

      F-skupina:
      Argentína - Irán, 18.00, Belo Horizonte
      Nigéria - Bosna a Hercegovina, 24.00, Cuiaba

      G-skupina:
      G1 - G3, 21.00, Fortaleza

      nedeľa 22. júna:

      G-skupina:
      USA - Portugalsko, 21.00, Manaus
      H-skupina:
      Kórejská rep. - Alžírsko, 18.00, Porto Alegre
      Belgicko - Rusko, 24.00, Rio de Janeiro

      pondelok 23. júna:

      A-skupina:
      Kamerun - Brazília, 22.00, Brasilia
      Chorvátsko - Mexiko, 22.00, Recife

      B-skupina:
      Austrália - Španielsko, 18.00, Curitiba
      Holandsko - Chile, 18.00, Sao Paulo

      utorok 24. júna:

      C-skupina:
      Japonsko - Kolumbia, 22.00 Cuiaba
      Grécko - Pobrežie Slonoviny, 22.00, Fortaleza

      D-skupina:
      Taliansko - Uruguaj, 18.00 Natal
      Kostarika - Anglicko, 18.00, Belo Horizonte

      streda 25. júna:

      E-skupina:
      Honduras - Švajčiarsko, 22.00, Manaus
      Ekvádor - Francúzsko, 22.00, Rio de Janeiro

      F-skupina:
      Nigéria - Argentína, 18.00, Porto Alegre
      Bosna a Hercegovina - Irán, 18.00, Salvador

      štvrtok 26. júna:

      G-skupina:
      USA - Nemecko, 18.00, Recife
      Portugalsko - Ghana, 18.00, Brasilia

      H-skupina:
      Kórejská rep. - Belgicko, 22.00, Sao Paulo
      Alžírsko - Rusko, 22.00 Curitiba

      sobota 28. júna:

      osemfinále:

      1. A - 2. B, 18.00, Belo Horizonte
      1. C - 2. D,  22.00 Rio de Janeiro

      nedeľa 29. júna:

      osemfinále:

      1. B - 2. A, 18.00, Fortaleza
      1. D - 2. C, 22.00, Recife

      pondelok 30. júna:

      osemfinále:

      1. E - 2. F, 18.00, Brasilia
      1. G - 2. H, 22.00, Porto Alegre

      utorok 1. júla:
      osemfinále:
      1. F - 2. E, 18.00, Sao Paulo
      1. H - 2. G, 22.00, Salvador

      piatok 4. júla:

      štvrťfinále:

      Š1: E1/F2 - G1/H2, 18.00, Rio de Janeiro
      Š2: A1/B2 - C1/D2, 22.00, Fortaleza

      sobota 5. júla:

      štvrťfinále:

      Š3: F1/E2 - H1/G2, 18.00, Brasilia
      Š4: B1/A2 - D1/C2, 22.00. Salvador

      utorok 8. júla:

      semifinále:

      víťaz Š2 - víťaz Š1, 22.00, Belo Horizonte

      streda, 9. júla:

      semifinále:

      víťaz Š4 - víťaz Š3, 22.00, Sao Paulo

      sobota 12. júla:

      zápas o 3. miesto, 22.00, Brasilia

      nedeľa 13. júla:

      finále, 21.00, Rio de Janeiro

 

COSTA DO SAUÍPE/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.