Koniec legendárneho Terminátora je na spadnutie. Vémola prezradil, kedy skončí

Carlos Vémola
Carlos Vémola Zdroj: TASR

Prehra s Patrickom Kinclom v súboji o šampióna strednej váhy vrámci podujatia Oktagon 43 bola prvou porážkou v MMA pre legendárneho Karlosa Vémolu od ikonického zápasu storočia na jeseň 2019, kedy Terminátor podľahol Slovákovi Attilovi Véghovi.

Týždeň po evente český zápasník prekvapil nečakaným vyjadrením v poslednom diely podcastu FightCast. Naznačil, že jeho veľká kariéra by sa mohla skončiť už v tomto kalendárnom roku.

„Zápas dopadol tak, ako dopadol a ja si jednoducho musím priznať, že to už moje telo nedáva. Chalanov, ktorých som porážal, už zdolať nedokážem. Každá jazda raz skončí a toto bola jedna veľká jazda. Samozrejme, platí dohoda s Oktagonom, že budem pripravený nastúpiť proti víťazovi duelu Langer vs. Poppeck a dohodu na zápase máme aj s Attilom Véghom. To však bude pre mňa kariérne finále, bude to posledný zápas a potom sa rozlúčim," šokoval fanúšikov Karlos.

Odveta zápasu storočia by sa mala uskutočniť v závere tohto roka. Presný dátum a miesto zatiaľ neboli oznámené, no s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o posledný, vianočný, turnaj v roku v pražskej O2 aréne.

Prečítajte si tiež:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na Voyo

K téme MMA

Súvisiace témy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.