Biatlonistka Koukalová v knihe opísala pikantnosti zo súkromia: Prvý sex aj striptíz v bare

Gabriela Koukalová počas autogramiády svojej knižnej prvotiny.
Zdroj: Profimedia.sk

Gabriela Koukalová vydala svoju prvú knihu s názvom Jiná.

Bývalá elitná svetová biatlonistka Gabriela Koukalová (28) v posledných dňoch uviedla do pozoru väčšinu športových fanúšikov. Nepričinila sa však o to nadpozemskými výkonmi na svahoch, ale vydaním svojej prvej knihy s názvom „Jiná."

V nej vyrozprávala nielen zážitky zo športových podujatí, v pravdepodobne najdiskutovanejšej českej knihe súčasnosti sa nevyhla ani intímnostiam.

Prvý sex

Rodáčka z Jablonca nad Nisou sa s čitateľmi podelila napríklad s dojmami z prvého sexu, napísal portál tyden.cz.

„Rada by som povedala, že som mala 15 rokov, ale nebolo to tak. Bol nežný, aj keď žiadny fešák. Páčila sa mi každá minúta," opísala chvíle v posteli s o dvanásť rokov starším milencom.

„Nemohla som na to prestať myslieť. Nie na neho, ale na to," dodala a priznala, že sa niekedy oddávala pohlavnému styku aj pred pretekami.

Striptíz v bare

Víťazka Svetového pohára zo sezóny 2015/2016 prezradila okrem iného aj to, ako prebiehala rozlúčka so slobodou organizovaná jej manželom Petrom. Spolu s kamarátkami sa Gabriela prezliekla za striptérku, odišla na oslavu do baru a začala sa tam vyzliekať, hosťom ukázala aj prsia.

„Zhodila som vršok. Cez škrabošku som videla, ako bol z toho Petr v šoku. Keď tanečné číslo skončilo, niektorí chlapci boli sklamaní, že sme to nedotiahli do konca," napísala.

V knihe tiež priznala anorexiu, ktorou v minulosti trpela, opísala nezhody s jej mládežníckym trénerom Jindřichom Šikolou a kolegyňou Veronikou Vítkovou, ale aj to ako Jaromírovi Jágrovi raz poslala na narodeniny nohavičky.

PRAHA/pg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte atraktívne športy naživo aj zo záznamu na VOYO

K téme Gabriela Koukalová

Dôležité udalosti